Головна » До дня закоханих! Перемога учнів Дитячої школи мистецтв №5 на фестивалі-конкурсі “Пісні про кохання”

До дня закоханих! Перемога учнів Дитячої школи мистецтв №5 на фестивалі-конкурсі “Пісні про кохання”

До дня закоханих! Перемога учнів Дитячої школи мистецтв №5 у фестивалі-конкурсі “Пісні про кохання”

14 лютого 2024 року у Великій залі Дитячої школи мистецтв №5 Оболонського району міста Києва пройшов шкільний фестиваль – конкурс «Пісні про кохання». Це вокальний, неповторний і унікальний творчий проект. Кохання – це енергія, що рухає життя. Саме тому пісні, що лунали зі шкільної сцени оспівували його і прославляли всебічно це почуття. 17 учасників – конкурсантів дарували слухачам прекрасний вокал і змістовні пісенні номери, сповнені глибоких почуттів і справжніх пристрастей.

До дня закоханих! Перемога учнів Дитячої школи мистецтв №5 у фестивалі-конкурсі “Пісні про кохання”

Прикрасили фестиваль – конкурс яскравими і неповторними виступами Хор молодших класів “Веселі дзвіночки” під керівництвом Олени Трач та Оркестр духових інструментів “Тріумф” під орудою Ігоря Опанасенка. Цей колектив є справжньою окрасою  усіх знакових подій школи і району.

Зіркове журі, до складу якого ввійшли педагоги – вокалісти, продюсери і композитори, професійно оцінювало учасників, відзначаючи високий рівень виконавської майстерності юних співаків та визначивши переможців у кожній з трьох вікових категорій.

Гран-прі отримала Анна Сватовська, виконавиця італійської пісні «Заборонена мелодія» (викладач Оксана Калініченко). Також перемогу здобули: Олександра Демченко (викладач Ксенія Кожевнікова), Марія Сватовська (викладач Оксана Калініченко), Онащенко Микита (викладач Юлія Бударецька).

Організатори фестивалю – конкурсу «Пісні про кохання» сподіваються, що кожен учасник чи слухач відчув прекрасний настрій, згадав своє кохання, поринув у свої почуття, віднайшов у душі місце для справжнього кохання, або просто отримав задоволення від приємного вечора. Відділ культури Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації щиро вітає з перемогою вихованців Дитячої школи мистецтв №5 та бажає подальших успіхів.

До дня закоханих! Перемога учнів Дитячої школи мистецтв №5 у фестивалі-конкурсі “Пісні про кохання”