Головна » Дитяча музична школа №36

Дитяча музична школа №36

Дитяча музична школа №36

Повна назва: ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА №36 ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА
Коротка назва: ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА №36
Абревіатура: ДМШ №36
Адреса: Україна, 04214, місто Київ, вул. Північна, 26
Адреса філії: Україна, 04209, місто Київ, вул. Героїв Дніпра, 14 г
Телефон: +38 063 203 0144
Телефон філії: +38 097 574 9577
E-mail: dmsh36kyiv@gmail.com
Facebook

Керівний склад:
– В.о. директора: Каунова Ірина Олександрівна
– Заступник директора з навчально-виховної роботи: Білий Сергій Леонідович
– Завідувачі відділів:
Купенко Тетяна Іванівна (відділ музично-теоретичних дисциплін)
Кагаловська Муза Станіславівна (вокально-хоровий відділ)
Мерзлякова Ольга Анатоліївна (фортепіанний відділ)
Гвоздецька Ірина Олександрівна (відділ народних інструментів)
Біла Тетяна Володимирівна (оркестровий відділ)
Кількість вихованців: понад 300

Коротко про заклад.
Дитяча музична школа №36 була заснована у вересні 1977 року. Впродовж десятиліть школа є гостинною домівкою для талановитих дітей та молоді, яким професійні викладачі дбайливо прищеплюють любов до музики та мистецтва. Школу закінчили понад дві тисячі учнів, і майже чверть з них стала професійними музикантами, які нині працюють в найкращих оркестрах України та Європи, займаються викладацькою діяльністю в музичних школах та вищих мистецьких навчальних закладах. Серед випускників школи Мішель Андраде (зірка української естради та лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів) та Вероніка Дорош (срібна призерка міжнародного мистецького фестивалю «Слов’янський базар» та переможець телевізійного проєкту «Битва хорів»).

Дитяча музична школа №36

ДМШ №36 пропонує навчання за такими інструментами: фортепіано, гітара, бас-гітара, електрогітара, бандура, скрипка, саксофон, флейта, блок флейта, труба, ударні, синтезатор, кларнет, баян, акордеон, сопілка, віола да гамба, а також хор і вокал. Окрасою школи є творчі колективи – переможці всеукраїнських та міжнародних конкурсів: ансамбль флейт «Чарівна флейта» (керівник І. Чайковський), інструментальний ансамбль «Ліра» (керівники Сергій та Тетяна Білі), ансамбль старовинної музики «Київ Бароко» (керівники П. Захарян, О. Захарян та О. Хорольський), хор «Кнопочки» (керівниця М. Кагаловська), камерний хор (керівник – Віталій Муляр). Також у школі забезпечується весь комплекс музично-теоретичних дисциплін (слухання музики, музична грамота та практичне музикування, сольфеджіо, музична література, композиція).

Дитяча музична школа №36

Дитяча музична школа №36

Дитяча музична школа №36

Дитяча музична школа №36

Дитяча музична школа №36

Дитяча музична школа №36

Дитяча музична школа №36

Унікальність Дитячої музичної школи №36 міста Києва проявляється у її високому стандарті освіти та широкому спектрі музичних програм. Школа пропонує індивідуальний підхід до кожного учня, розвиває таланти та навички в галузі музики, сприяючи професійному зростанню. Крім того, вона активно співпрацює з музичними колективами та проводить різноманітні концерти та заходи, що сприяють культурному розвитку учнів та загальній популяризації музичного мистецтва в місті.

Дитяча музична школа №36

ДМШ №36 є яскравим осередком української культури, самовідданого служіння мистецтву, безмежної творчості та натхнення.