Головна » Дитяча музична школа №40

Дитяча музична школа №40

Дитяча музична школа №40

Повна назва: ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА №40 ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА
Коротка назва: ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА №40
Абревіатура: ДМШ №40
Адреса: Україна, 04207, місто Київ, вул. Богатирська, 2В
Адреса філії: Україна, 04201, місто Київ, вул. Полярна, 8В
Телефон: +38 063 203 01 88
E-mail: dmsh40@i.ua
Facebook
Instagram

Керівний склад:
В.о. директора – Братик Ольга Володимирівна
Заступник директора з навчально-виховної роботи – Сокур Олександр Григорович
Завідуючі відділами:
Фортепіанний – Гавришук Марина Федорівна
Народний – Дубровін Валерій Олександрович
Вокальний – Ярема Інна Андріївна
Оркестровий – Омелянович Оксана Валеріївна
Музично-теоретичний – Петрикей Валерія Леонідівна

Кількість вихованців: понад 250

Дитяча музична школа №40

Дитяча музична школа №40

Дитяча музична школа №40

Дитяча музична школа №40

Дитяча музична школа №40

Дитяча музична школа №40

Коротко про заклад.
Дитяча музична школа №40 була заснована 1 квітня 1983 року. За цей час школа випустила понад півтори тисячі юних музикантів, багато із яких продовжили здобувати освіту у вищих музичних закладах і згодом побудували успішну музичну кар’єру в Україні та за кордоном – як концертуючі виконавці, диригенти, викладачі.

ДМШ №40 пропонує навчання за такими спеціальностями: фортепіано, скрипка, флейта, сопілка, гітара, бандура, баян, акордеон, вокал. Учні мають можливість музикувати у колективах: при школі діють хори – молодших і старших класів, ансамблі, серед яких ансамбль бандуристів “Мальви”, ансамбль гітаристів “Дивосвіт”. Крім того викладачі та учні часто об’єднуються у різноманітних різнотембрових ансамблях. Школа також пропонує вивчення музично-теоретичних дисциплін: слухання музика, музична грамота та практичне музикування, сольфеджіо, музична література. Крім того учні мають можливість факультативно займатися композицією.

Дитяча музична школа №40

Дитяча музична школа №40

Вихованці школи беруть активну участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах, щоразу здобуваючи призові місця, виступають на фестивалях, міських концертах. 

Унікальність ДМШ №40 полягає у максимальному залученні учнів та викладачів до концертного життя. Багато викладачів школи ведуть активну концертну діяльність, виступаючи на різноманітних сценах України і світу, тим самим формуючи і щоразу підтверджуючи бренд школи. Окремі викладачі активно займаються композицією та аранжуваннями, поповнюючи репертуар учнів авторськими творами. Учні з охотою та ентузіазмом виступають на концертах – шкільних, районних, міських. Особливістю ДМШ №40 є також пошук індивідуального підходу до кожного учня, чуйне ставлення та бережний розвиток талантів і навичок.