Головна » Дитяча художня школа № 3

Дитяча художня школа № 3

Дитяча художня школа № 3

Повна назва: ДИТЯЧА ХУДОЖНЯ ШКОЛА №3 ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА
Коротка назва: ДИТЯЧА ХУДОЖНЯ ШКОЛА №3
Абревіатура: ДХШ №3
Адреса: Україна, 04214, місто Київ, Оболонський проспект, 34/1
Телефон: +38 063 203 01 33
E-mail: culture.obolon.3@gmail.com
Facebook

Дитяча художня школа № 3

Керівний склад:
– В.о. директора: Заславська Тетяна Веніамінівна (старший викладач вищої категорії, членкиня Національної Спілки Художників України (НСХУ), членкиня предметної секції декоративно-прикладного мистецтва);
– заступник директора: Яцковська Ірина Володимирівна (старший викладач вищої категорії, членкиня предметної секції композиції)
Викладачі:
– Бартосік Анна Олександрівна,
– Васильєва Єва Ігорівна,
– Завальнюк Ксенія Сергіївна,
– Заславська Тетяна Веніамінівна,
– Куріненко Олександр Григорович,
– Сидорко Людмила Миколаївна,
– Харченко Ганна Павлівна,
– Яцковська Ірина Володимирівна
Кількість вихованців: понад 150

Дитяча художня школа № 3

Дитяча художня школа № 3

Дитяча художня школа № 3

Дитяча художня школа № 3

Коротко про заклад.
Дитяча художня школа № 3 щороку традиційно дотримується академічного напряму навчання у живописі та малюнку, але враховуються сучасні програми, тенденції та вимоги до навчання. Школа має свою методику навчання, що дає високий рівень успішності. Завдання викладачів – визначити яким саме талантом обдарований кожен учень, до чого має найбільшу схильність. Після цього робиться акцент у навчанні саме на вміння кожної окремої дитини, хоча учнем вивчаються усі предмети за програмою. Це дозволяє дитині бути обізнаною і впевненою у своїх знаннях та власних силах.

Дитяча художня школа № 3

Дитяча художня школа № 3

Дитяча художня школа № 3

Дитяча художня школа № 3

По закінченню школи багатьом учням легше зорієнтуватися у тому, яку саме художню спеціальність хотілося б опанувати, тому що на заняттях вивчаються різні техніки. Учні краще розуміють, яка галузь є максимально перспективної для них та дозволить бути успішними в майбутньому. Учні школи під час навчання мають змогу брати участь у різних запропонованих конкурсах та виставках, щоб спробувати свої сили та зрозуміти наскільки вони є конкурентоспроможними у творчому середовищі. Це їх організовує та заохочує до роботи у майбутньому. На вступних іспитах до вищих навчальних закладів вихованці школи сміливо складають іспити та показують високий рівень знань і вмінь. Школа вважається однією з кращих в регіоні та має схвальні відгуки від викладачів вищих закладів освіти.