Головна » Талант, наполегливість і перемога: юні вокалістки ДШМ №5 здобули найвищі нагороди на фестивалі «СОНЯШНИК»

Талант, наполегливість і перемога: юні вокалістки ДШМ №5 здобули найвищі нагороди на фестивалі «СОНЯШНИК»

Яскраві голоси, щирі емоції та високий рівень виконавської майстерності принесли нові перемоги вихованкам Дитячої школи мистецтв №5 імені Льва Венедиктова. На Міжнародному двотуровому фестивалі-конкурсі «СОНЯШНИК» – «З Києвом та для Києва» юні вокалістки гідно представили школу та вибороли найвищі відзнаки.

30 травня 2026 року у Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка відбувся престижний Міжнародний двотуровий фестиваль-конкурс «СОНЯШНИК» – «З Києвом та для Києва».

Вихованки Дитячої школи мистецтв №5 імені Льва Венедиктова взяли участь у номінації «Естрадний вокал» (І вікова категорія) та продемонстрували високий рівень підготовки, артистизм і любов до музичного мистецтва.

За результатами конкурсу учениці здобули найвищі відзнаки:

Софія Мішуніна – нагороджена дипломом за надзвичайно проникливе та стильне виконання пісні «Не така, як всі».
Оксана Пащак – підкорила журі та глядачів щирим і зворушливим виконанням композиції «Мамине намисто».

Виступи конкурсантів оцінювало професійне журі, до складу якого увійшли авторитетні представники культури та мистецтва. Високі нагороди юних вокалісток стали результатом таланту, щоденної праці, наполегливості та майстерності.

Фестиваль відбувся за підтримки Міністерства культури України та Відділу культури Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації.

Щиро вітаємо Софію та Оксану з блискучою перемогою! Бажаємо нових творчих звершень, яскравих виступів, натхнення та підкорення нових мистецьких вершин.
Нехай ваші голоси й надалі дарують слухачам красу, емоції та незабутні враження!