Головна » “З музикою в серці”! Виступ естрадного оркестру Державної служби з надзвичайних ситуацій в ДШМ №5

“З музикою в серці”! Виступ естрадного оркестру Державної служби з надзвичайних ситуацій в ДШМ №5

08 лютого 2024 року, у Великій залі Дитячої школи мистецтв №5 відбувся тематичний виступ естрадного оркестру Державної служби з надзвичайних ситуацій України «З музикою в серці».

Основне завдання Оркестру ДСНС – проведення та прийняття участі у культурно – масових заходах підрозділів Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту України. Окрім того, виховання особового складу, формування відповідальності за оволодінням професією рятівника, сприяння патріотичному вихованню молоді, підтримання іміджу ДСНС України. З творчими виступами оркестр подорожує всією Україною. Кажуть, їдуть туди, де їх пісня найбільш потрібна.

Варто відзначити, що на початку жовтня 2022 року, лише через місяць після визволення Ізюму з окупації, оркестр уже був там і піднімав бойовий дух рятувальникам та всім постраждалим жителям цього куточка Харківщини.

Неймовірне задоволення від звучання  оркестру рятувальників та виступів солістів ансамблю отримали учні Дитячої школи мистецтв №5, їх батьки та викладацький колектив. Відбулося справжнє свято музики, майстерності, патріотизму і професіоналізму.

Концерт пройшов на одному диханні та на найвищому емоційному рівні. Надзвичайно приємно бачити натхнення в очах учнів від виконаного патріотичних композицій.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *