Головна » Для обдарованих дітей Києва запровадили щорічний міський конкурс «Мистецькі горизонти»

Для обдарованих дітей Києва запровадили щорічний міський конкурс «Мистецькі горизонти»

У столиці для обдарованих дітей запровадили щорічний міський конкурс «Мистецькі Горизонти».

Як зазначила депутатка Київської міської ради, голова постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторія Муха, міський конкурс запровадили для додаткової підтримки та мотивації талановитих дітей, їх заохочення до нових досягнень.

«Навіть у ці складні часи ми знаходимо можливості та механізми заохочення талановитих дітей – учнів закладів початкової мистецької освіти. Сподіваюсь, це надасть дітям додаткову мотивацію та бажання залишатись і будувати свою кар’єру в Україні. Міський конкурс «Мистецькі Горизонти» щорічно визначатиме лауреатів за чотирма напрямами. До журі входитимуть видатні діячі в галузі культури та мистецтва, члени громадських організацій у сфері культури, депутати Київради, представники закладів вищої мистецької освіти, Департаменту культури КМДА, медіа та шоубізнесу», – розповіла Вікторія Муха.

Щорічний міський конкурс «Мистецькі Горизонти» започаткований для підтримки, підвищення рівня майстерності та заохочення талановитих дітей – учнів закладів початкової мистецької освіти міста Києва. Конкурс буде проходити за такими напрямами: «Музичне мистецтво» (інструментальне, вокальне), «Сценічне мистецтво» (театральне, циркове, фольклорне), «Образотворче мистецтво» (декоративно-ужиткове, живопис, рисунок, композиція), «Хореографічне мистецтво» (народно-сценічний, бальний/сучасний, класичний танець). 

Конкурс проходитиме у три тури – шкільний, районний і міський. Лауреати отримають дипломи та грошові винагороди