Головна » Вокальний ансамбль “Adiemus” ДШМ №5 серед переможців Міжнародного конкурсу «Весняна Феєрія Талантів»

Вокальний ансамбль “Adiemus” ДШМ №5 серед переможців Міжнародного конкурсу «Весняна Феєрія Талантів»

10 квітня 2024 року при сприянні Міністерства культури та інформаційної політики України, Національної Всеукраїнської музичної спілки, Європейської асоціації фольклорних фестивалів (ЕАFF), Національної хореографічної спілки України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім.Т.Г.Шевченка, туроператорів «Алітас-тур», “Даніс-тур”, проєкт “Best-Fest” відбувся Міжнародний двотуровий фестиваль-конкурс «Весняна Феєрія Талантів».

Вокальний ансамбль “Аdiemus” Дитячої школи мистецтв №5 взяв участь у фестивалі-конкурсі та здобув Диплом лауреата І премії у номінації “вокал естрадний” (концертмейстери: Вдовиченко Ольга ( фортепіано), Анна Щекань та Еліза Вишневська (бандури).

Керівниця талановитого колективу – Федоренко Інна отримала Подяку за високі професійні здобутки у вихованні творчого потенціалу учасників та їх підготовку до Міжнародного фестивалю.

Відділ культури Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації вітає з перемогою колектив Дитячої школи мистецтв №5 та бажає подальших успіхів!