Головна » У столиці презентували серію книжок-мандрівок про шість незламних міст України

У столиці презентували серію книжок-мандрівок про шість незламних міст України

Одне з видань для наймолодших читачів присвячене Києву, його авторкою є письменниця та режисерка Ірина Цілик.

У Києві відбулась гала-презентація проєкту та мультфільму «Книга-мандрівка. Міста».

У події взяв участь т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв.

За словами Карандєєва, «це чудовий проєкт, який справді допомагає розвивати освітню та культурну складову, а також зацікавлює кожного, хто відкриває цю книжку, краще пізнати країну і ще більше її полюбити».

Гала-презентацію також відвідали директор місії Агентства США з міжнародного розвитку USAID Джеймс Хоуп, член правління Укрзалізниці та голова пасажирського напряму Олександр Перцовський, співаки Тарас Тополя і Фагот, що озвучили анімаційний формат до цього проєкту.

Проєкт «Книга-мандрівка. Міста» створений одночасно у двох форматах мультфільмів, що виходить на офіційному Ютуб-каналі «Книга-мандрівка. Україна», та книг, які видані «Видавництвом Старого Лева».

Проєкт розповідає про Харків, Чернігів, Суми, Запоріжжя, Миколаїв та Київ.

Авторкою проєкту стала Ірина Тараненко. Авторами текстів до кожної подорожі містами стали письменники, журналісти й діячі культури з відповідних міст у співавторстві з командою Books&Cartoons.

Так, автором книги про Харків став Сергій Жадан, Чернігів – Дмитро Кузьменко, Суми – Ірена Карпа, Миколаїв – брати Капранови, Запоріжжя – Вадим Єрченко.