Головна » “Consonans” ДМШ №37 здобув перемогу на Всеукраїнському багатожанровому конкурсі «Арт-Трамплін»

“Consonans” ДМШ №37 здобув перемогу на Всеукраїнському багатожанровому конкурсі «Арт-Трамплін»

"Consonans" ДМШ №37 здобув перемогу на Всеукраїнському багатожанровому конкурсі «Арт-Трамплін»

25 лютого 2024 року, за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури та інформаційної політики України відбувся Всеукраїнський дистанційний багатожанровий конкурс «Арт-Трамплін». 

В конкурсі взяли участь вокальний ансамбль “Consonans” Дитячої музичної школи № 37. Виступ ансамблю був високо оцінений жюрі і присудило Диплом І ступеня. Состав жюрі складався з відомих музикантів, співаків, артистів, режисерів з України, США, Німеччини, Китаю, Аргентини, Польщі, Бразилії, Мексики, Сінгапуру, Австрії, Іспанії та інших країн, а також провідних українських викладачів творчих дисциплін, керівників творчих колективів, діячів культури і мистецтва.

"Consonans" ДМШ №37 здобув перемогу на Всеукраїнському багатожанровому конкурсі «Арт-Трамплін»

Колектив виступав в номінації «Ансамблевий спів. Формейшн» та презентував авторську збірку пісень керівника ансамблю Міли Євстаф’євої «Барзо цікаві наспіви». Збірка містить
вокально-хорові твори на теми українських та європейських солоспівів та невдовзі вийде друком. Викладач за створення збірки отримала Диплом Лауреата І ступеня «Арт-Трамплін» у номінації «Авторська. Створення пісень».

Цей конкурс надав можливості продемонструвати свої досягнення учасникам з України, а також тим, хто вимушено опинився за межами Батьківщини.

Організатором конкурсу виступив Благодійний Фонд «Талановитий Світ», який підтримує розвиток нових освітніх ініціатив та творчих проектів. Також, частина коштів, виручених в результаті проведення конкурсу буде спрямовано на підтримку ЗСУ.

"Consonans" ДМШ №37 здобув перемогу на Всеукраїнському багатожанровому конкурсі «Арт-Трамплін»

Відділ культури Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації вітає переможців і бажає учням та викладачам подальших успіхів.