Головна » Знайомство школярів оболонського району з історичними місцями міста Києва. “Історія вулиці Липської”

Знайомство школярів оболонського району з історичними місцями міста Києва. “Історія вулиці Липської”

10 квітня 2024 року у приміщенні читальної зали публічної бібліотеки ім. Панаса Мирного відбулася лекція на тему “Історичне краєзнавство” для старшокласників шкіл №9 та №29.

Лекторка – Терещенко Тетяна Вадимівна, студентка 5 курсу факультету суспільно- гуманітарних наук Київського столичного університету ім. Бориса Грінченка. Лекторка ознайомила слухачів з однією із найвідоміших київських вулиць – Липською, яка знаходиться в Печерському районі і була розпланована у кінці 18 ст. на місці липового гаю в урочищі Клов. Історія цієї вулиці сягає на початок 19 ст., її перейменовували декілька разів, але всеодно в 90-х роках 20 ст. повернулась назва Липська.

Пані Тетяна представила присутнім презентацію, в якій розкривається історико-архітектурна спадщина, що збереглося до нашого часу, а що було знищено. 

Також відвідувачів ознайомили із постійно діючими книжковими виставками присвяченими Києву та його вулицям.

Київський столичний університет ім. Б.Грінченка та Відділ культури Оболонської РДА продовжує співпрацю у межах проєкту “З Києвом і для Києва”. Та якщо вам цікаво долучитись до цієї соціальної ініціативи у якості слухача або дізнатися більше про “З Києвом і для Києва” – звертайтесь на офіційні ресурси проєкту.

Детальніше про соціальний проєкт можна дізнатися за посиланням.