Головна » «Відкриваємо таємниці космосу» з відвідувачами бібліотеки імені Героїв Небесної сотні для дітей

«Відкриваємо таємниці космосу» з відвідувачами бібліотеки імені Героїв Небесної сотні для дітей

12 квітня вся світова спільнота відзначає Всесвітній день авіації і космонавтики (Міжнародний день польоту людини в космос).

В Україні цього дня вшановують працівників ракетно-космічної галузі. Першим українцем у космосі був наш земляк – Павло Романович Попович.

Він дуже любив рідне місто, де народився, де минули його дитинство та юність. Часто приїжджав в Україну. Не забував рідну мову і українську пісню. В інтерв’ю українському журналу «Авіація і час» Павло Романович зазначив: «Якщо уважно проаналізувати, космонавтика походить з України. І я українець, і пишаюся цим».

 З цієї нагоди, читачі бібліотеки ім. Героїв Небесної сотні для дітей відкривали загадки космосу. Про тернистий шлях освоєння космосу та таємниці космічних просторів діти дізналися з розповіді бібліотекарки, яка провела тематичний перегляд літератури «Через книгу до зірок». Також відвідувачі мали можливість переглянути відеороліки – «Планети сонячної системи» та «Сім цікавих фактів про Україну та космос». Захід викликав неабияку зацікавленість дітей до космічної тематики. Вони спілкувалися, ділилися враженнями та із задоволенням відповідали на запитання онлайн – вікторини « Що ти знаєш про космос?». Захід був захоплюючим та пізнавальним. Можливо, що ця космічна мандрівка допоможе комусь втілити свою заповітну мрію. 

Бібліотека імені Героїв небесної сотні для дітей запрошує відвідати бібліотеку всіх, кого вабить зоряне небо та цікавить таємниця космічних просторів . Чудові книжки про космос дадуть відповідь на всі ваші запитання.