Головна » Українська співачка з грузинським корінням NATíYA презентувала нове музичне відео на пісню “Божевілля”

Українська співачка з грузинським корінням NATíYA презентувала нове музичне відео на пісню “Божевілля”

У столичному кінотеатрі “Кадр” відбулася яскрава презентація нової музичної роботи співачки NATíYA “Божевілля”.

На початку весни співачка подарувала своїм прихильникам пісню “Божевілля”. А вже сьогодні приготувала справжній сюрприз для своїх прихильників і представила музичне відео на цей трек у кінотеатрі в Києві.

У столичному кінотеатрі “Кадр” відбулася яскрава презентація нової музичної роботи співачки NATíYA “Божевілля”.

На події співачка також презентувала свою творчість. Після виступу на масштабному проекті “Українська пісня” вона зрозуміла, що музична карʼєра це раз і назавжди, і вона готова цьому присвятити своє життя.

Пісню “Божевілля” для співачки NATíYA написала відома зіркова авторка Eyra, яка була серед почесних гостей.

Виконавиця поділилася з усіма присутніми секретами і цікавими моментами зі зйомок. Відеоробота була відзнята у Львові, у частині старого міста: “Я вже звикла, що зйомки кліпів без екстриму не проходять, і в цей раз було не виключення. Так як зйомка була на вулиці, ми розраховували на більш-менш сонячну погоду, але в той день йшов дощ, тому нам приходилось робити перерви між зйомками на різних локаціях, аби трошки зігрітись”.

Процес створення музичного відео був дуже творчим, цікаві ідеї виникали спонтанно. Так у день зйомок з’явилась ідея зробити кадр з машини.

“Я зрозуміла, що на відео мають бути кадри з машиною. Ця ідея була придумана прямо під час зйомок. Я сказала про це режисеру, і ви бачите ці чудови кадри у кліпі. Тому цю зйомку я 100% буду пам’ятати довго”, – зазначила співачка.

NATíYA висловила щиру вдячність всій команді, яка працювала над створенням музичного відео: “Наша команда провела велику роботу, яку я дуже рада розділити з близькими людьми, моїми друзями і моїми шанувальниками”.

Привітати співачку з прем’єрою прийшли рідні, друзі та зіркові гості: телеведуча Соломія Вітвіцька, співаки Том Soda та Oks, співак та блогер Влад Шериф, співачка та фіналістка нацвідбору на Євробачення-2024 Anka, співачка та авторка пісень для зірок Eyra, співачки Міла Нітіч і Софія Єгорова та багато інших.