Головна » Свято музики і гармонії у бібліотеці на Пріорці для дітей

Свято музики і гармонії у бібліотеці на Пріорці для дітей

Справжнє свято музики та гармонії відбулося у бібліотеці на Пріорці для дітей.

Із звітним концертом під назвою «У серці музика звучить» виступили учні Дитячої школи мистецтв №5
(викладач – Інна Федоренко). Наприкінці навчального року – це вже традиція.

Звітний концерт – це хвилююча мить. Упродовж насиченої концертної програми, яка складалась із 20 номерів, учні продемонстрували свої таланти й творчі здобутки. Глядачі були вражені виконанням сучасних українських пісень, зарубіжних хітів та декламуванням віршів європейських та українських поетів. В концерті взяли участь учні класу Інни Федоренко: Олена Гілевич, Валерія Барищук, Анна Гринкевич, Олександра Павлова, Мар‘яна Артамонова, Ніна Пасічна, Володимир Ластовецький та Катерина Ластовецька.

Краси і музики не буває забагато, особливо такої, створеною з любов’ю. Фінальним акордом заходу став виступ вокального ансамблю «Adiemus”. Вокальний ансамбль «Adiemus» – результат кропіткої роботи і професіоналізму Інни Федоренко, яка є його засновницею та керівницею. Дівчата вже неодноразово ставали учасниками та переможцями українських та міжнародних конкурсів. Було виконано п’ять пісень, а шоста на біс. Нею став дебют Інни Федоренко як композитора – «Моє серце в верховині» (музика Інни Федоренко, слова Роберта Бернса). Ця пісня спеціально написана для конкурсу відділу культури Оболонської РДА.

Також в концерті взяли участь концертмейстери – професіонали: Власенко Ольга (фортепіано), Анна Щекань та Еліза Вишневська (бандури). Емоційний супровід та гарний звук забезпечив звукорежисер Андрій Щекань. Ведуча заходу – Ганна Кобетс.