Головна » Street Music Day – найбільший одноденний музичний фестиваль в Києві

Street Music Day – найбільший одноденний музичний фестиваль в Києві

Street Music Day – це найбільший одноденний музичний фестиваль. Він відбувається з 2014 року одночасно в десятках міст та населених пунктів по всій Україні і не тільки.

Щороку в узгоджений усіма містами і країнами день сотні виконавців найрізноманітніших музичних стилів виходять у центр свого міста, щоб зіграти людям власну музику: просту і складну, нову і стару, рок і фольк, хіп-хоп і джаз тощо.

З початку повномасштабного вторгнення свято не проводилось. Але команда повертається з новими силами і має важливу місію – збір коштів на дрони-бомбери та розвідувальні дрони, щоб допомогти бригадам ЗСУ у їхній важливій роботі.

Окрім виступів музикантів , запрошуємо приєднатися до спортивних атракцій: настільний теніс з майстрами спорту, аерохокей, кікер, шахи, дартс, бадмінтон, стрибки в мішках тощо. Також, цілий день у нас буде працювати благодійний ярмарок, арт-зона та фудкорт”, — зазначають організатори. 

Подія відбудеться 18 травня в центрі Києва на Пейзажній алеї. Можна буде насолодитись найрізноманітнішими музичними стилями та взяти участь у спортивних атракціях.

Цьогорічну подію організовує велика дружня команда «Дня Вуличної Музики», БФ «Гуркіт», проєкт «Гуляння» та Київська міська федерація настільного тенісу