Головна » Свято баянної та акордеонної музики: учні ДМШ№37 взяли участь в міському концерті «Весняні вітражі»

Свято баянної та акордеонної музики: учні ДМШ№37 взяли участь в міському концерті «Весняні вітражі»

24 квітня у концертній залі КДШМ № 2 ім. М.І.Вериківського, за підтримки Київського міського методичного центру закладів культури та навчальних закладів відбувся концерт «Весняні вітражі». В ньому виступили найкращі юні баяністи та акордеоністи, учні мистецьких шкіл м.Києва.

Це захоплююче музичне свято за участю учнів і викладачів мистецьких шкіл міста Києва подарувало глядачам незабутні емоції та море вражень. У сяйві світла та дзвінких нот виконавці творили магічну атмосферу, яка була сповнена натхнення та весняного настрою.

Дитячу музичну школу №37 гідно представили учні викладача Олени Коверзи, як в сольному виступі – Арсеній Кожан, так і в колективному. Ансамбль баяністів та акордеоністів Дитячої музичної школи №37 відкрив концерт “Весняні вітражі” виконанням запального «Чарльстону». 

Олена Коверза – талановитий, працелюбний викладач, її учні незмінно беруть участь в концертах музичної школи та різноманітних конкурсах. Нещодавно її учень Арсеній Кожан отримав Гран Прі на XIV відкритому Всеукраїнському конкурсі юних баяністів-акордеоністів імені А.Білошицького

«Весняні вітражі» є не лише святковим заходом, але й важливою платформою для підтримки й популяризації мистецтва гри на баяні та акордеоні серед широкого загалу.