Головна » У Києві відбудеться наймасштабніший фестиваль писанки

У Києві відбудеться наймасштабніший фестиваль писанки

30 квітня в Києві відбудеться фестиваль української писанки.

Під час фестивалю будуть представлені різні регіони України, де майстри презентують свої традиційні писанки та проведуть майстер-класи.

Міністерство культури та інформаційної політики України у співпраці з ГО «Інститут культури України», Національною спілкою майстрів народного мистецтва України та UNIT.CITY організовують Фестиваль української писанки.

З метою промоції елемента нематеріальної культурної спадщини «Українська писанка: традиція і мистецтво», яка включена до Національного переліку України. Це найбільший фестиваль року по писанкарству. Заплановано встановлення Світового рекорду з масового розпису писанок.

Крім того, під час заходу, відомий український шеф-кухар Євген Клопотенко проведе майстер-клас: «Як зібрати Великодній кошик». Гості заходу — кияни, що цінують культурні традиції та мають активну проукраїнську позицію. Писанки, за результатами заходу, буде передано на передову нашим захисникам через Міжнародний штаб допомоги українцям.

Цей захід є важливою частиною національної культурної програми та має на меті популяризацію української традиції та мистецтва писанкарства.

Дата: 30 квітня  Час: з 14:00 до 18:00

Адреса: м. Київ в інноваційному парку UNIT.CITY. вул. Дорогожицька, 3

Щоб відвідати захід необхідно заповнити реєстраційну форму:

https://forms.gle/MyTu2LmndZ5dqBYP8