Головна » Презентація книги Ліни Яковенко – «Скарби пана Добренка»

Презентація книги Ліни Яковенко – «Скарби пана Добренка»

В бібліотеці ім.Героїв Небесної Сотні для дітей відбулася творча зустріч з Ярославом Карпець – письменником, журналістом, літературним критиком, видавцем та Членом Національної спілки журналістів України і Національної спілки письменників України.

Пане Ярослав, як видавець, презентував книгу сучасної молодої української письменниці з Полтавщини Ліни Яковенко «Скарби пана Добренка» та інші твори. На обкладинці видання зображена рідна для авторки Харківецька школа, а біля навчального закладу розташовані фольклорні й міфологічні персонажі.

Сюжет повісті частково взятий із реальних подій та переказів і розгортається у полтавському селі Харківці, що на Лохвиччині. Надворі 2005 рік, але діти в козацькому селі ще не мають доступу до Інтернету…

На захід завітали учні 7 класів НВК «Потенціал». Відбувся емоційний діалог між письменником та дітьми. Вони захоплено слухали розповідь про створення книги і життя письменниці, із задоволенням відповідали на запитання та ділилися своїми враженнями. Зустріч пройшла цікаво та змістовно. Найближчим часом книга Ліни Яковенко «Скарби пана Добренка» та інші твори з’являться на полиці бібліотеки.

Також читайте: Чергова зустріч школярів з Марією Вижва в бібліотеці ім.Олени Пчілки для дітей в межах проєкту “З Києвом і для Києва”