Головна » Чергова зустріч школярів з Марією Вижва в бібліотеці ім.Олени Пчілки для дітей в межах проєкту “З Києвом і для Києва”

Чергова зустріч школярів з Марією Вижва в бібліотеці ім.Олени Пчілки для дітей в межах проєкту “З Києвом і для Києва”

22 квітня в межах програми розвитку лідерських якостей та навичок школярів «Осередок лідерів» в бібліотеці ім.Олени Пчілки для дітей відбулася чергова зустріч учнів 8 класу школи №216 з Марією Вижва.

Пані Марія – заступниця завідувачки НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та дозвілля студентів Київського столичного університету імені Бориса Грінченка. Тема обговорення – «Ефективна комунікація лідера. Активне слухання».

Мета зустрічі – розкриття поняття активного слухання та створення умов для відпрацювання навичок активного слухання. Учні працювали парами та командами, опановували техніку ефективної комунікації, яка полягає у вмінні вислухати та відповісти співрозмовнику так, щоб він відчув, що його бачать, чують та розуміють. 

Київський столичний університет ім. Бориса Грінченка та Відділ культури Оболонської РДА продовжує співпрацю у межах проєкту “З Києвом і для Києва”. Якщо вам цікаво долучитись до цієї соціальної ініціативи у якості слухача або дізнатися більше про “З Києвом і для Києва” – звертайтесь на офіційні ресурси проєкту.

Детальніше про соціальний проєкт можна дізнатися за посиланням.