Головна » День довкілля на Оболоні: толока, заснування “Саду Майбутнього”, екологічні майстер-класи

День довкілля на Оболоні: толока, заснування “Саду Майбутнього”, екологічні майстер-класи

День довкілля відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня.

Свято було задумано на честь Стокгольмської конференції з довкілля, яка стала однією з найважливіших в історії екологічного руху, оскільки цього дня була заснована UNEP (United Nations Environment Network) – Екологічна програма ООН, яка зараз є основним організатором і ідеологом всесвітнього Дня довкілля.

 

Головна мета свята – підвищення рівня свідомості українців в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища. Щорічно влада, громадські організації, екологи закликають українців та всіх, хто піклується про природу, взяти участь у квітневому суботнику, висадці дерев, наведенні порядку на вулицях, у парках і скверах, озелененні територій, збиранні сміття. А також у проведенні різних конференцій та лекцій, які підвищують усвідомленість населення в екологічних і природоохоронних питаннях. Долучитися до дня довкілля просто, іноді достатньо і невеликого кроку, що матиме великий вплив на стан довкілля.

 

Відділ культури Оболонського разом з адміністрацією району та її структурними підрозділами, представниками соціально свідомого бізнесу, небайдужими оболонцями та Департаментом охорони здоров’я  КМДА долучився до відкриття двомісячника благоустрою. Було охоплено дві локації.

Так, на території Київської міської дитячої клінічної лікарні №1 за підтримки Кирило Фесика, Аннабелли Моріної, Валентини Гінзбург та Євгенія Григор’єва започатковано “зелену ініціативу – створення “Саду майбутнього”. Дерева на висадку надали Національний ботанічний сад ім.Гришка НАН України та Центр альтернативного озеленення Києва.

Дякуючи професійній допомозі компанії “Фарби Колорит” маленькі пацієнти лікарні отримали більше яскравих кольорів на території.

Біля Йорданського озера, по завершенні толоки, працівниці бібліотек району організували цікаві дитячі майстер-класи.

Відділ культури Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації дякує усім, хто долучився до ініціативи – працівникам мистецьких шкіл, бібліотек Центральної бібліотечної системи та кожному і кожній за “зелену суботу”.