Головна » 106 років з дня заснування Українського Товариства Червоного Хреста

106 років з дня заснування Українського Товариства Червоного Хреста

Благодійний концерт учнів Дитячої музичної школи №36 до 106-ої річниці створення Українського Товариства Червоного Хреста

18 квітня виповнилось 106 років з дня заснування Українського Товариства Червоного Хреста – найбільшої гуманітарної організації в Україні. Український Червоний Хрест реалізує свою діяльність по всій країні: 24 обласних та майже 200 районних організацій, в яких понад 8000 волонтерів кожного дня надають допомогу та підтримку населенню. 

Днями, у концертному залі Vcentri Hub: Оболонь відбувся Великодній благодійний концерт учнів Дитячої музичної школи №36. Захід було присвячено святкуванню місяця Товариства Червоного Хреста України та 106-ї річниці його створення. Своє мистецтво талановиті юні музиканти присвятили багатодітним родинам, та сімей, що потрапили до складних життєвих обставин. 

Організатор концерту – Оболонська районна в місті Києві державна адміністрація. Виконавців та аудиторію привітав особисто голова адміністрації Кирило Фесик, а також керівники районних соціальних служб Олена Клебанова та Олена Дмитрієва. Своє вітання висловила також Тетяна Гоєнко – голова Київської міської організації Товариства Червоного Хреста України

До програми концерту увійшли відомі твори українських та зарубіжних композиторів.

Так, ансамбль «Чарівна флейта» під керівництвом І.Чайковського виконав «Гуцульську фантазію» А.Дубини. 

Знані українські пісні представили юні вокалістки, та учениці директорки Дитячої музичної школи №36 Ірини Каунової. Єлизавета Грибкова виконала композицію «Добрий ранок, Україно» В.Кириченка, а Анна Тончук – «Це моя Україна» О.Заяць.

Джазового колориту концертній програмі додала «Босса Нова» Г.Саська у виконанні викладача С.Яндюка та піаністки Анни Комар (викладач С.Ясницька). Особливо символічно прозвучала пісня Я.Шемаєвої «Козацькому роду», яку заспівала Владислава Штомпіль (викладач М.Кагаловська) та Ансамбль корпоромузики класу музично-теоретичних дисциплін (викладач О.Полєтаєва). Захоплення слухачів викликав всесвітньо відомий хіт-фрагмент саундтреку К.Бадельта до к/ф «Пірати Карибського моря», що прозвучав у виконанні інструментального ансамблю учнів Дитячої музичної школи №36 під орудою викладачів Л.Рой, П.Захарян та С.Яндюка.

Наприкінці концерту багатодітні родини отримали гуманітарну допомогу від Товариства Червоного Хреста України (загалом таку допомогу отримають 120 українських родин). Безсумнівно, чудова музика у щирому та майстерному дитячому виконанні також підтримала та підняла настрій всім присутнім у залі VCentri Hub: Оболонь. 

Низький уклін кожному з представників Червоного Хреста за врятовані долі, за необхідну допомогу нашим співвітчизникам у цей скрутний для України час.