Днями на базі Дитячої школи мистецтв №5 було організовано презентацію першої частини електронного навчального наочного посібника до типової навчальної програми «Початковий курс історії образотворчого мистецтва і архітектури». Посібник середнього (базового) підрівня початкової мистецької освіти початкового професійного спрямування з образотворчого мистецтва. Презентація пройшла за підтримки Державного науково-методичного центру змісту культурно-мистецької освіти та Київського міського методичного центру закладів культури та навчальних закладів. Участь у події взяли: старша наукова співробітниця відділу наукового забезпечення змісту культурно-мистецької освіти, к.п.н. Вороніна Марина та методистка кабінету захисту та якості мистецької освіти Саук Катерина.
Подія визначна і знакова для викладачів напрямку образотворчого мистецтва і дуже особиста для художнього відділення Дитячої школи мистецтв №5, оскільки координатором робочої групи посібника виступила Коваленко Олена – викладач історії мистецтв Дитячої школи мистецтв №5, спеціаліст вищої категорії.
Модератором заходу виступила Андреєва Галина – заступник директора з навчальної роботи художнього відділення Дитячої школи мистецтв №5, яка у вступному слові відзначила важливу роль предмету «Початковий курс історії образотворчого мистецтва і архітектури» у формуванні в учнів мистецьких компетентностей. Під час презентації Вороніна Марина стисло описала ідею створення посібника, його структуру та особливості оформлення, відзначила значний вклад Коваленко Олени у роботі з наповнення посібника ілюстративним матеріалом, наголосила на системному і фаховому підході робочої групи до формування посібника.
Коваленко Олена – викладач історії мистецтв Дитячої школи мистецтв №5 та координатор робочої групи, детально прокоментувала змістовне наповнення всіх складових презентованої частини посібника. Наголосила на перевагах та важливості використання посібника в роботі викладачами предмета «Початковий курс історії образотворчого мистецтва і архітектури», звернула увагу колег на нові можливості, які відкриває доступ до систематизованого і сучасного масиву інформації. У процесі обговорення всі присутні висловили вдячність за вражаючий результат кропіткої праці та готовність його використовувати у власній педагогічній практиці.
Завантажити першу частину електронного навчального наочного посібника до ТНП «Початковий курс історії образотворчого мистецтва і архітектури» можна за посиланням.