Головна » Благодійний Віденський Бал повертається: оголошена дата всесвітньо відомої благодійної події в Києві

Благодійний Віденський Бал повертається: оголошена дата всесвітньо відомої благодійної події в Києві

За підтримки Мерії Відня, посольтства Австрії в Україні, Українсько-Австрійської асоціації та мерії Києва в самому центрі столиці цієї весни відбудеться всесвітньо відомий Благодійний Віденський Бал.

Подія, яка багато років поспіль проходила в самому серці столиці, після вимушеної паузи в п’ять років знову запросить до танцю всіх своїх прихильників.

Благодійний захід вперше проходитиме в приміщенні Fairmont Grand Hotel Kyiv 24 квітня 2024 року.

Цьогоріч на Благодійному Віденському Балу зберуться культурні діячі, дипломати, спортсмени, меценати та лідери думок, аби обʼєднатися заради благодійної мети – збору коштів для Благодійної організації «СОС Дитячі Містечка в Україні», яка надає першу необхідну допомогу дітям-сиротам та дітям, що опинились у складних життєвих обставинах, отримали фізичні та морально-психологічні травми під час війни.

Благодійний Віденський Бал-2024 буде присвячений Україні, її минулому, сьогоденню та майбутньому. Організатори ставлять за мету, щоб подія розкрила тему усвідомлення, що саме ми своїм стилем життя, ставленням до себе та суспільства формуємо національну ідентичність.

Благодійний Віденський Бал стане місцем об’єднання культурного життя країни, трансформуючи його в нові цінності, які стануть міцним фундаментом для сталого розвитку сучасної України, та через мистецтво заговорить зі світом мовою культурної дипломатії.

Ексклюзивними організаторами Благодійного Віденського Балу в Україні виступають співзасновниці бізнес-клубу “The One in a Million” Лідія Філатова та Світлана Третякова.

За словами організаторів, метою цьогорічного Благодійного Віденського Балу є сприяння діалогу з міжнародними партнерами та європейською спільнотою шляхом культурних цінностей і традицій. Вони вірять, що цей Благодійний Віденський Бал не лише додасть натхнення в життя українців, а й зробить вагомий внесок у допомогу тим, хто цього потребує найбільше. Цього року Благодійний Віденський Бал спрямований на збір коштів для Благодійної організації «СОС Дитячі Містечка в Україні», яка надає першу необхідну допомогу дітям-сиротам та дітям, що опинились у складних життєвих обставинах, отримали фізичні та морально-психологічні травми під час війни.

У програмі Благодійного Віденського Балу: урочиста церемонія відкриття, вихід дебютантів, бальна програма з майстер-класами та благодійний аукціон.

До участі в цьогорічному Благодійного Віденському Балу доєднаються 16 пар дебютантів та 48 дорослих пар.

Вокальний супровід події – виконання Сусанни Чахоян – зірки світової оперної сцени, солістки Національної опери України, лауреатки міжнародних вокальних конкурсів в Австрії, Німеччині, Угорщині, Іспанії. Також прозвучать незрівнянні шедеври світової музичної класики у виконанні Kyiv Mozart Orchestra.

Благодійний Віденський Бал — традиційний захід, який відбувається у Відні під час бального сезону. Віденські бали занесені до списку ЮНЕСКО нематеріальної культурної спадщини Австрії.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *