Головна » Музей Ханенків оголошує набір на креативні майстерні для підлітків

Музей Ханенків оголошує набір на креативні майстерні для підлітків

Музей Ханенків спільно з культурно-освітньою ініціативою «‎Без пробілів» оголошує набір на креативні майстерні для підлітків.

Проєкт триватиме десять тижнів з 13 квітня до 15 червня і включатиме чотири майстерні: креативного письма, плаката, перформансу й аудіоперформансу. Учасники досліджуватимуть культурну спадщину, вчитимуться створювати креативні проєкти, працювати в сучасних мистецьких напрямах і в музейному просторі.

«Ми шукаємо підлітків, яким потрібна спільнота, а також простір для розвитку і набуття нових мистецьких досвідів», – каже кураторка Майстерні креативного письма і створення зіну Юлія Конопляна.

Музей Ханенків спільно з культурно-освітньою ініціативою «‎Без пробілів» оголошує набір на креативні майстерні для підлітків.

Підлітки віком від 14 до 18 років можуть долучитися до креативних майстерень заповнивши форму за посиланням. Результати роботи учасників презентують на виставці в Музеї Ханенків у червні.

Креативна агенція Brain Tank створила анімаційні відео експонатів для шести музеїв Києва, зокрема викрадених експонатів музею Ханенків. Команда візуалізувала викрадені Росією експонати за допомогою 3-D, які створила команда FreeGen Group. Музей Ханенків надав агенції фото експонатів для їх відтворення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *