Головна » Бібліотека на Пріорці для дітей взяла участь в міжнародному конкурсі IFLA Green Library Award

Бібліотека на Пріорці для дітей взяла участь в міжнародному конкурсі IFLA Green Library Award

Бібліотека на Пріорці для дітей взяла участь в міжнародному конкурсі «Зелена бібліотека 2024».

Організатор – Міжнародна федерація бібліотечних асоціацій та установ (The International Federation of Library Associations and Institutions). 

 

Проєкт бібліотеки – “Зелена бібліотека” потрапив до лонглиста ІХ конкурсу серед проєктів Зелених бібліотек світу. Конкурс проходить у двох категоріях – найкраща зелена бібліотека (масштабний проєкт) та найкращий проєкт зеленої бібліотеки.

Поважне журі оцінило заявки з усього світу на якість і актуальність проєкту чи ідеї. А тепер номінантів оцінюватиме міжнародний комітет з розгляду нагороди ENSULIB відповідно до критеріїв нагороди IFLA Green Library. Критерії конкурсу: застосовність до цілей та сфери застосування ENSULIB, внесок бібліотек у цілі сталого розвитку ООН, якість загальної презентації, публічна візуалізація через вебсайт та інше. 

Бібліотека на Пріорці для дітей взяла участь в міжнародному конкурсі «Зелена бібліотека 2024».

Бібліотека на Пріорці для дітей Оболонського району посіла почесне місце в категорії «Найкращий проєкт зеленої бібліотеки» поруч з бібліотеками Китаю, США, Туреччини, Таїланду, Іспанії, Сербії, Словенії, Боснії і Герцеговини, Бразилії, Німеччини та Ірландії.

Бібліотека на Пріорці для дітей за підтримки Благодійного фонду “Бібліотечна країна” активно розвиває зелений простір з 2020 року. Окрім того, сприяє розвитку зелених технологій, реалізує екопроєкти та прагне відповідати світовим екотрендам.