Головна » “Олену Телігу” – одну з найаншлаговіших вистав Майстерні Лєни Лазовіч, двічі покажуть в Pochayna Event Hall

“Олену Телігу” – одну з найаншлаговіших вистав Майстерні Лєни Лазовіч, двічі покажуть в Pochayna Event Hall

20 квітня у Pochayna Event Hall (просп. Степана Бандери, 23) актори Майстерні Лєни Лазовіч зіграють  поспіль одну з найуспішніших вистав театру – “Олена Теліга – повернення”, присвячену легендарній постаті – українській поетесі і борцю за незалежність.

За багаточисельними проханнями глядачів відбудеться два покази спектаклю в один день.  Ця “подвійна” вистава стане завершенням великого театрального проєкту Майстерні Лєни Лазовіч і Pochayna Event Hall “Людина і час”.

Олена Теліга одна з тих, несправедливо забутих та маловідомих поетів, про яких саме зараз варто говорити. Адже її життя та творчість приклад незламної боротьби за право бути українцем. Вимушена еміграція, культурна діяльність, перебування у німецькій окупації, віра в те, що от саме зараз, коли світ палає війною, як ніколи важливо розуміти за що ми боремось. Сильне поетичне слово, яке залишається нам у спадок, а ще вміння залишатись жінкою у боротьбі. Тендітна, красива, жіночна та вразлива, несучи на своїх плечах долю супротиву та боротьби за свободу. Вистава про війну, красу життя та маленьку, незламну жінку.

«Ми дуже мало знаємо про Олену Телігу. Навіть про її смерть багато неточностей. Але в нас є міф, і здається, що зараз цей міф важливіший, за життя героя. Бо міф творить реальність. Міф штовхає нас на певні вчинки. Ця вистава, це в певному сенсі міфотворення, а не документальна історія. Те, що зараз формує нас, як націю», – впевнений актор  Володимир Постановський. У виставі він грає Михайла Телігу, чоловіка Олени.

«Цей матеріал сам мене знайшов. Три роки тому мене запросили в студентський короткий метр зіграти Олену Телігу. Після зйомок вирішили зробити виставу, адже так багато речей відгукувались в мені. Сила думки, волі і така жага до кращого та нового. Найбільше люблю наш репетиційний процес, завжди приємно бути в колі люблячих очей», розповідає Мальвіна Мошкович, яка грає центральну роль Олени

«Місце жінки під час війни, – так я чую головну тему цієї вистави. В цьому є якась потаємна сила, що веде за собою та зберігає культуру та націю. І мені, як чоловікові, дуже цікавий процес дослідження цього. Співвідношення з героїнею та її виборами. Яка ставить вищим за життя – культуру», – поділився Денис Капустін, який грає у виставі роль Олега Ольжича. 

“Олена Теліга. Повернення”

Режисер – заслужена артистка України
Олена Лазовіч
Художник – Надя Кошман
Літературний редактор – Наталія Василишина
Актори:
Мальвіна Мошкович – Олена Теліга
Володимир Постановський – Михайло Теліга
Денис Капустін – Олег Ольжич
Аліка Федотова – Наталя Левицька-Холодна
Андрій Сидоренко – Дмитро Донцов

Що: “Олена Теліга – повернення”

Де: Pochayna Event Hall (просп. Степана Бандери, 23), зал Gig Space (Акторство)

Коли: 20 квітня, 15.00

Квитки: https://mll.qrticket.com.ua/event/62513-2075027-1707232116/

Коли: 20 квітня, 18.00

Квитки: https://mll.qrticket.com.ua/event/62513-573671-1707232415/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *