Головна » Завершальний акор: Вибір ідеальних треків для випускного вальсу

Завершальний акор: Вибір ідеальних треків для випускного вальсу

Завершальний акор: Вибір ідеальних треків для випускного вальсу

Незабаром пролунає срібна мелодія останнього в шкільному житті дзвоника. Ми для вас створили підбірку мелодій для випускного вальсу.

Шкільний випускний – одна з найважливіших подій у житті кожного з нас. У житті кожної людини колись настає особлива дата – коли вона виходить із шкільного двору у дорослий світ. Для учнів він знаменує початок нового дорослого етапу життя. Для батьків, бабусь та дідусів – радість за своїх любих дітей і онуків, для вчителів – успішне завершення однієї з багаторічних сторінок навчально-виховного процесу. Школярi з нетерпінням чекають цього свята впродовж цiлих 12 рокiв. Коли вже позаду напружена пора іспитів, книжки здані в бібліотеку і розібраний портфель, настане час святкувати!

Отже, Відділ культури Оболонської РДА в м.Києві вітає щасливих випускників та бажає «підірвати» цей світ своєю ерудицією та вмінням, набутими знаннями та навичками. З нагоди цієї незабутної події, пропонуємо підбірку зворушливих композицій, під які можна танцювати випускний вальс в найбільш довгоочікуваний для всіх школярів вечір.