Головна » З Днем Конституції, Україно!

З Днем Конституції, Україно!

Цьогоріч відзначаємо 28 років від дня ухвалення Основного Закону України. Прийняття Конституції стало важливою віхою в історії незалежності України, закріпивши її як суверенну та демократичну державу. Основний закон визначає принципи державного устрою, закріплює права і свободи громадян, а також встановлює порядок діяльності органів державної влади.

Цьогоріч відзначаємо 28 років від дня ухвалення Основного Закону України.

Прийняття Конституції стало важливою віхою в історії незалежності України, закріпивши її як суверенну та демократичну державу. Основний закон визначає принципи державного устрою, закріплює права і свободи громадян, а також встановлює порядок діяльності органів державної влади. 

З нагоди цього свята кияни та гості міста мають можливість відвідати різноманітні заходи.

У Києві виступатиме чимало українських діячів, музикантів, стендаперів та інших зірок.

В столиці відбудуться: творчий вечір Юрія Іздрика у МЦКМ, концерт LELY45 на ВДНГ, а також концерт alyona alyona та Jerry Heil у Stereo Plaza, великий концерт Kalush Orchestra просто неба на березі мальовничого озера, а також Stand-up вечір у Bel etage за участю Джейхуна Сафарова, Сергія Чиркова, Ганни Кочегури та Олександра Качури

Відділ культури Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації вітає кожного українця й українку зі святом свобод, рівності та справедливості!

Цьогоріч відзначаємо 28 років від дня ухвалення Основного Закону України. Прийняття Конституції стало важливою віхою в історії незалежності України, закріпивши її як суверенну та демократичну державу. Основний закон визначає принципи державного устрою, закріплює права і свободи громадян, а також встановлює порядок діяльності органів державної влади.Нехай наша Конституція залишається вічною гарантією нашої національної самостійності, самосвідомості та демократії.