Головна » ДШМ №5 розпочинає вступну кампанію на 2024-2025 навчальний рік

ДШМ №5 розпочинає вступну кампанію на 2024-2025 навчальний рік

Дитяча школа мистецтв №5 у Оболонському районі міста Києва розпочинає свою вступну кампанію.
Дитяча школа мистецтв №5 Оболонського району міста Києва була створена 2 грудня 1996 року на базі дитячої музичної школи № 30 та дитячої художньої школи № 8. 

Великий відсоток випускників вступає до профільних мистецьких закладів країни та Європи.  Серед таких закладів: мистецькі вузи Польщі та Чехії, Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, Київський національний університет технологій та дизайну, Київський національний університет будівництва і архітектури та ін.

За роки існування школа підготувала та випустила у творче життя понад 2000 випускників. Більше 250 з них продовжили своє навчання у вищих спеціалізованих мистецьких навчальних закладах України та за її межами. 8 випускників сьогодні працюють у рідній школі викладачами. Ряд вихованців школи – лауреати міських, всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів.

Дитяча школа мистецтв №5 розпочинає вступну кампанію на 2024-2025 навчальний рік та запрошує на навчання творчу малечу і молодь шкільного віку. Кожен учень має можливість обрати такі напрямки: хореографічний (спортивні бальні танці, народно-сценічні танці, ірландські танці, ритміка для наймолодших), музичний (акордеон, бандура, бас-гітара, віолончель, валторна, вокал, гітара, домра, кларнет, саксофон, скрипка, сопілка, тромбон, труба, туба, ударні інструменти, флейта, фортепіано) або художній (живопис,рисунок, композиція, скульптура, комп’ютерна графіка, декоративні техніки).

Навчання в Дитячій школі мистецтв №5 – це естетичний розвиток і професійне зростання дітей у поєднанні з хорошим настроєм і позитивом. 

Посилання на заяву: https://docs.google.com/…/118Rdk-5fo3q…/edit