Головна » Юні хористи та вокалісти ДМШ№37 звітували концертом «Пісня моя зоряна»

Юні хористи та вокалісти ДМШ№37 звітували концертом «Пісня моя зоряна»

14 травня в Дитячій музичній школі №37 відбувся звітний концерт вокально-хорового відділу “Пісня моя зоряна”.

Головним пріоритетом в концертному дійстві було намагання показати всі діючі колективи навчального закладу. В школі є класи як академічного так і естрадного вокалу. Перед численними гостями та батьками учнів виступили юні зірочки. Лунали пісні різних стильових пластів. Веснянку “Вербовая дощечка” виконала Телечук Єлизавета, а естрадну пісню «Сопілочка» – Чередніченко Кароліна.

Також в концертній програмі були і класичні оперні арії. Арію Барбаріни з опери В.А.Моцарта «Дон Жуан» заспівала Олена Мотузенко, пісню Наталки з опери М.Лисенка «Наталка Полтавка» – Єрмоленко Єва.

Продемонстрували свої таланти творчі колективи школи. Ансамбль “Consonans”, який є лауреатом багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсів, презентував два нових твори зі збірки Міли Євстаф’євої: хорову фантазію “Веснянка” та “Скарамуш”. Найменші вихованці музичної школи виступили у складі хору “Краплинка”.

Особливо тепло і зворушливо прозвучала «Пісня про маму», присвячена Дню Матері. Мішаний хор «Маків цвіт», до складу якого входять учні старших класів, подарував слухачам пісні «Трембіточка моя» та «Зацвіла в долині».


Відділ культури Оболонської в місті Києві державної адміністрації вітає юні таланти та висловлює подяку викладачам і концертмейстерам, які допомагають зростати майбутнім зіркам музичного Олімпу нашої країни!