Головна » “Музичний вернісаж”. Звітний концерт ДМШ №37

“Музичний вернісаж”. Звітний концерт ДМШ №37

Прекрасним подарунком до Дня Матері від учнів та викладачів Дитячої музичної школи №37 став звітний концерт відділу народних інструментів “Музичний вернісаж”.

Захід відбувся 11 травня в актовій залі Середньої школи №219. Свою майстерність продемонстрували солісти і численні ансамблеві колективи. Ансамбль гітаристів “Легіт” (керівник Юлія Ахтирська) відкрив концерт запальним “Танго”. Підтримали темпераментний танцювальний стиль ансамбль бандуристів (керівник Мар’яна Сліпченко), виконавши “Кубинський танець”. Ансамбль баяністів та акордеоністів (керівник Олена Коверза) зіграв «Чарльстон». Закривав концерт ансамбль домристів «Барви» (керівник Ірина Судейкіна). 

Разом з бандурою, гітарою, домрою та баяном, звучав і не зовсім звичний для дитячої музичної школи інструмент як бас-гітара. Плічко Кіра виконала мелодію пісні Обійми” з репертуару групи “Океан Ельзи” в обробці свого викладача Юлії Михайлової. Окрім учнів, сольно виступила і викладач Юлія Ахтирська, виконавши власний твір для гітари “Награш”.

Провели концерт учень випускного класу Білий Давид та викладач Аліна Прокопенко. Залучати учнів в якості ведучих концертів стало вже доброю традицією Дитячої музичної школи 37. 

Чудове свято музики відбулося завдяки не тільки спільній праці учнів та викладачів. Неоцінимий внесок у досягненні творчих успіхів дітей належить підтримці, та любові батьків.