У бібліотеці Сузір’я відбулася незабутня подія — зустріч з відомим києвознавцем Олександром Михайликом. Під час події була презентована його нова книжка, присвячена Північному правобережжю Києва — частині міста. Воно має особливе значення для багатьох киян.
Михайлик Олександр Сергійович — український краєзнавець та києвознавець. Дослідник історії та церковної, громадської та промислової архітектури України. Олександр Михайлик народився в Києві. 1994 – 2004 рр. навчався у ліцеї № 144. 2009 закінчив Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова. За фахом викладач соціально-гуманітарних дисциплін.
Вперше зацікавився історією Києва у 13-річному віці. Перші києвознавчі розвідки були опубліковані у 2006 році. В районній газеті Солом’янського району міста Києва «Солом’янка» (стаття «Звідки пішла Олександрівська Слобідка»).
Станом на 2018 рік є автором ряду публікацій, присвячених маловідомим сторінкам історії та архітектури Києва. Зокрема і для сайту «Хмарочос». Учасник численних радіопередач («Подорожник», «Мій Київ», «Пункт призначення»). А також телепрограм («Прогулянки містом», «Київські історії» та інших), присвячених Києву та подорожам Україною, в тому числі Київщиною.
Михайлик Олександр – засновник Фейсбук-групи «Водяні, парові, вітряні млини України та інших країв». Учасник щорічного фотоконкурсу «Вікі любить пам’ятки».
Колекціонує літературу з історії Києва, краєзнавчу літературу, присвячену різним містам та регіонам України. Здійснює численні краєзнавчі подорожі Київщиною та іншими регіонами України. Цікавиться млинологічною спадщиною України.
Захід у бібліотеці Сузір’я став справжнім святом для всіх, хто цікавиться історією столиці. Олександр Михайлик поділився цікавими фактами, історіями, датами та старовинними картами. Вони розкрили багатогранність цієї частини Києва для слухачів. У доповнення до цього лектор також ознайомив присутніх з легендами, які передавалися з покоління в покоління.
Особливо цікавим був живий діалог між Олександром Михайликом і аудиторією. Кожен міг поставити питання і дізнатися більше про свою рідну столицю.
Бібліотека Сузір’я завжди рада подібним зустрічам, адже вони дозволяють поступово відкривати Київ для кожного з нас. Книгозбірня вдячні пану Олександру за його професіоналізм і легкість у спілкуванні. Бібліотека з нетерпінням чекає нових зустрічей і книжок!