Головна » Урочисте відкриття в ТЦ “Gorodok Gallery”! Новий дитячий розважальний центр “Країна Мрій”

Урочисте відкриття в ТЦ “Gorodok Gallery”! Новий дитячий розважальний центр “Країна Мрій”

Урочисте відкриття в ТЦ "Gorodok Gallery"! Новий дитячий розважальний центр “Країна Мрій”

25 травня урочисте відкриття дитячого розважального центру «Країна Мрій» .

Розташований розважальний центр в серці Києва, на Оболоні. Має площу більше 2500 квадратних метрів і стане новим улюбленим місцем для дітей і їхніх батьків.

ДРЦ «Країна Мрій» обладнаний численними атракціонами та ігровими зонами. Ігровий лабіринт не лише захоплює своїми масштабами, а й розвиває логічне мислення та спритність. Батутна арена запрошує малечу на веселі стрибки, допомагаючи витратити зайву енергію у безпечному і контрольованому середовищі. Для найменших відвідувачів створені спеціалізовані зони, які адаптовані під потреби малечі.

Технологічні новинки також знайдуть своє місце у «Країні Мрій». Інтерактивні ігрові атракціони, які відповідають найсучаснішим трендам розважальної індустрії, нададуть дітям можливість зануритися в дивовижні віртуальні пригоди.

Сімейний ресторан у «Країні Мрій» пропонує меню, що задовольнить як маленьких, так і дорослих гостей. Від класичних дитячих страв до більш вишуканих – кожен знайде тут щось для себе. Комфорт і гостинність ресторану створюють ідеальне місце для сімейного відпочинку.

Для особливих подій, таких як дні народження та випускні, у центрі передбачені тематичні банкетні кімнати. Ці кімнати декоровані в різних стилях, щоб кожна вечірка була унікальною і незабутньою. А професійні аніматори “Країни Мрій” наповнять веселощами та захоплюючими розвагами кожну подію.