Головна » “Історія, яку розповів Хібукі”. Чергова зустріч із собакою-обіймакою в бібліотеці на Пріорці для дітей

“Історія, яку розповів Хібукі”. Чергова зустріч із собакою-обіймакою в бібліотеці на Пріорці для дітей

“Історія, яку розповів Хібукі”. Чергова зустріч із собакою-обіймакою в бібліотеці на Пріорці для дітей

В межах соціального проекту “Хібукі-терапія”, в бібліотеці на Пріорці для дітей пройшла чергова зустріч маленьких відвідувачів з собакою-обіймакою Хібукі.

Цей песик є основним елементом терапії. Його особливість – сумні очі. І це не випадково. Дивлячись в очі песика, дитина переносить на нього свої страхи й переживання, вчиться справлятися з ними і, головне, не замикатися в собі. А ще Хібукі має розмір як у немовля, його легко обіймати й дитина почуватися захищеною.

На дотик він м’якенький, тож дитина відчуває тепло й затишок, а, отже, безпеку. Завдяки проєкту діти мають можливість знайти свого песика-обіймаку, який допоможе впоратися з болем, вміє слухати, витерти сльози з очей своїми довгими вушками. Може стати тим, хто втішить і зрозуміє. Тож під час зустрічі дітки встигли чимало: спілкувалися, читали щемливу історію Грасі Олійко «Історія, яку розповіла Жука», за якою потім ще й створили своїх песиків. Застосували рухливі способи взаємодії та психологічної підтримки, задіяли коло компліментів від Хібукі, арт-терапевтичні практики.

Так, вправа «Веселі кружечки» була спрямована на розвиток уяви, мислення, комунікативних навичок, створення позитивного настрою. У когось чорна плямка перетворилася на морозиво чи квіточку, але більшість взялися до створення портрету самого Хібукі. На що може перетворитися звичайна чорна пляма, якщо до неї додати дрібку фантазії та щирих емоцій! 

Заворожені дитячі очі, щасливі посмішки та справжнісінькі арт шедеври – результат обіймів з Хібукі. Бо ж як без них? Обійми лікують, додають настрою, радості і впевненості.

Бібліотека на Пріорці для дітей запрошує діток приєднатись до терапевтичних студій та потоваришувати з мешканцем бібліотеки.