Головна » Творча зустріч учнів Дитячої школи мистецтв №5 та Міс Всесвіт-Україна Ангеліною Усановою

Творча зустріч учнів Дитячої школи мистецтв №5 та Міс Всесвіт-Україна Ангеліною Усановою

Творча зустріч учнів Дитячої школи мистецтв №5 та Міс Всесвіт України Ангеліною Усановою

19 січня 2024 року у приміщенні Дитячої школи мистецтв №5 Оболонського району в теплій атмосфері пройшла творча зустріч учнів та викладачів школи з Міс Всесвіт-Україна – Ангеліною Усановою.

Ангеліна Усанова народилася і виросла у місті Києві. Загальну освіту здобула у спеціалізованій школі №211 Оболонського району. Навчалася грі на фортепіано у ДМШ №37 та сольному співу у ДШМ №5 (викладачка Ксенія Кожевнікова).

Ангеліна поділилась своїм творчим шляхом, заспівала пісню написану спеціально для конкурса Міс Всесвіт-Україна. Після приємного спілкування відбувся концерт учнів вокального відділу школи. Чуттєве і щире виконання пісень талановитими учнями глибоко вразило гостю. Викладачі вокального відділу Інна Федоренко, Юлія Бударецької, Юлія Блохіна, Діана Скурська та їхня керівниця Ксенія Кожевнікова черговий раз продемонстрували свої високі педагогічні рівні та артистичний потенціал.

Творча зустріч учнів Дитячої школи мистецтв №5 та Міс Всесвіт України Ангеліною Усановою

Учні школи отримали позитивні емоції від цікавого та яскравого заходу.

Ангеліна поділилась враженнями та емоціями від зустрічі: «Діти – наше майбутнє! І в пʼятницю я вкотре в цьому переконалась! Дякую пані Ксенії (вчителька співу, з якою я вперше повірила у власний голос та почала писати авторські пісні) за організований творчий вечір у Дитячій школі мистецтв №5, на якому мала можливість насолодитись виступами дуже талановитих діток, а також самій заспівати пісню написану спеціально до конкурсу Міс Всесвіт-Україна та розповісти про свій творчий шлях. Дякую всій команді школи за їхню велику справу – за розвиток нових творчих поколінь»

Творча зустріч учнів Дитячої школи мистецтв №5 та Міс Всесвіт України Ангеліною Усановою

В святковій програмі брали участь учні вокального відділу. Була проведена фото- й автограф-сесія, для дітей працював candy bar та організовано безліч інших творчих сюрпризів!