Головна » До 70-річчя від дня народження відомого австрійського письменника Ервіна Мозера «Історії на добраніч і не тільки»

До 70-річчя від дня народження відомого австрійського письменника Ервіна Мозера «Історії на добраніч і не тільки»

Центральна районна бібліотека імені Небесної сотні для дітей запрошує ознайомитись з творами відомого австрійського письменника Ервіна Мозера

21 січня в Центральній районній бібліотеці імені Небесної сотні для дітей Оболонського району відбувся захід, спрямований на популяризацію читання серед молодших читачів. Читачі бібліотеки ознайомились з творчістю відомого австрійського дитячого письменника і художника, лауреата численних премій у сфері дитячої літератури Ервіна Мозера.

Центральна районна бібліотека імені Небесної сотні для дітей запрошує ознайомитись з творами відомого австрійського письменника Ервіна 
  Мозера

Найвідоміші твори автора – «Чудові історії на добраніч», «Місячна кулька», «Лагідний дракон» та серія книжок про мишенят Мануеля і Діді. Ці міні історії вчать дітей допомагати один одному, жити дружно і весело, не лізти в небезпечні місця тощо. Чудові ілюстрації, простий і в той же час захоплюючий сюжет подобається не тільки малюкам дошкільного віку, а й молодшим школярам. 

Відділ культури Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації запрошує відвідати Центральну районну бібліотеку імені Небесної сотні для дітей та ознайомитись з творами талановитого письменника.

На сайті Центральної бібліотечної системи Оболонського району  є можливість ознайомитись з календарем заходів для дітей та дорослих, які проводяться в приміщеннях бібліотек району.