Головна » Перемога вихованців Дитячої школи мистецтв №5 на Всеукраїнському фестивалі «Ukrainian Championship»

Перемога вихованців Дитячої школи мистецтв №5 на Всеукраїнському фестивалі «Ukrainian Championship»

Перемога вихованців Дитячої школи мистецтв №5 у Всеукраїнському фестивалі «Ukrainian Championship»

16 лютого 2024 року у старовинному місті Львові відбувся Всеукраїнський фестиваль з різних напрямків хореографії «UKRAINIAN CHAMPIONSHIP». До участі у фестивалі-конкурсі були запрошені танцювальні колективи, ансамблі, малі форми, дуети та солісти всіх напрямків незалежно від відомчого підпорядкування. Вразила велика кількість учасників з різних міст України: Львів, Львів- Рудно, Ходорів, Чернівці, Самбір, Луцьк, Хмельницький, Львів- Винники, Долина, Дубно, Київ, Рівне, Івано-Франківськ, Соснівка, Кривий ріг. Загальний масштаб заходу охоплював два дні конкурсної програми.

Перемога вихованців Дитячої школи мистецтв №5 у Всеукраїнському фестивалі «Ukrainian Championship»

Для ансамблю танцю “Джерело” та студії танцю «Go Up» Дитячої школи мистецтв №5 у супроводі керівника колективів, Нестерової Тетяни, поїздка була сповнена яскравих вражень, хвилювань, відкриття нових горизонтів і досвіду. Учні продемонстрували мега-яскравий, неперевершений виступ та вразили публіку своєю харизмою та енергійністю.

Студія танцю “Go Up” здобули 1 місце за номер “Чорнобривці”, 2 місце за номер “Non- streaming”. В номінації “Improvisation-solo-hip-hop” 1 місце посів Краснопьоров Олександр. Номер “Лелеки” Ансамбля танцю “Джерело” здобув 3 місце.

Нагороду наші юні танцюристи отримували від зіркового журі, до складу якого входила також Кристина Шишкарьова, віце-президент Асоціації «Платформа сучасного танцю України» та художній керівник школи Тотем. 

Перемога вихованців Дитячої школи мистецтв №5 у Всеукраїнському фестивалі «Ukrainian Championship»

За ради таких хвилин варто віддаватися наполегливим тренуванням та пошуку нових композиційних ідей, підтримуючи в ресурсі свій хореографічний арт- простір.Відділ культури Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації щиро вітає з перемогою вихованців Дитячої школи мистецтв №5 та бажає натхнення для нових перемог та досягнень в улюбленій справі!