Головна » “Мова – це наш скарб”. Тематична зустріч школярів Оболоні в межах проєкту “З Києвом і для Києва”

“Мова – це наш скарб”. Тематична зустріч школярів Оболоні в межах проєкту “З Києвом і для Києва”

"Мова – це наш скарб". Тематична зустріч школярів Оболоні в межах проєкту “З Києвом і для Києва”

Днями в публічній бібліотеці 138 відбулась зустріч учнів 3-4 класів школи №231 з студентами першого курсу Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

Тема чергового заняття – “Українські вірші, поети. Народно-поетична символіка”. Студенти факультету української філології підготували змістовні та надихаючі доповіді про видатних українців. З метою поглибити знання учнів, розповіли цікаві факти про життя і творчість таких відомих класиків української літератури, як Тарас Шевченко, Ліни Костенко, Лесі Українки, Василя Симоненка.

Українські митці своїм талантом і звитяжною працею підносили і звеличували дух українського народу. Відіграли важливу роль у формуванні української ідентичності та піднесенні духу нації в складний історичний період. У такі тяжкі часи, коли територія України була розділена між двома імперіями, їхні твори залишаються актуальними.

І дотепер надихають, даруючи українцям силу та натхнення у важкі часи. Творчість цих видатних поетів є надзвичайно важливою для української літератури та культури загалом. Їхні твори вражають своєю глибиною, силою почуттів та відображенням національної ідеї.

Зустріч відбулась в рамках проєкту “Мова – це наш скарб”, який спрямовано на вивчення, плекання української мови з-поміж молоді.

Київський столичний університет ім. Бориса Грінченка та Відділ культури Оболонської РДА продовжує співпрацю у межах проєкту “З Києвом і для Києва”. Якщо вам цікаво долучитись до цієї соціальної ініціативи у якості слухача або дізнатися більше про “З Києвом і для Києва” – звертайтесь на офіційні ресурси проєкту.