Головна » До 165-річчя від дня народження А.Конан Дойля. Детективний квест в бібліотеці “Обрій” для дітей

До 165-річчя від дня народження А.Конан Дойля. Детективний квест в бібліотеці “Обрій” для дітей

До 165-річчя від дня народження А.Конан Дойля. Детективний квест в бібліотеці “Обрій” для дітей

Артур Конан Дойл (1859–1930) – британський письменник, автор пригодницьких, історичних та фантастичних романів.

Перш за все відомий своїми романами про пригоди Шерлока Холмса та доктора Ватсона. Саме Артур Конан Дойл вважається творцем класичних персонажів детективної, науково-фантастичної та історико-пригодницької літератури.

В день народження видатного автора детективів Артура Конан Дойля в бібліотеці “Обрій” для дітей відбувся справжній детективний квест «Я – детектив!».

До участі у ньому залюбки долучились не тільки дітлахи, а і їхні батьки, і навіть бабусі! Ви думали, що детектив – це просто легке читання? Ні, детектив – це логіка, загадки, пригоди та… бібліотечні квести!

Користувачам було запропоновано виставку картин-ілюстрацій до творів про славетного детектива Шерлока Холмс. До кожної з яких було «закріплено» окреме завдання квесту. Учасники починали гру з пошуку завдань за підказками в таємничих скриньках. Розшукували заховані на поличках книжки Конан Дойля та отримували вказівку до наступної дії. 

І маленькі і дорослі читачі завзято розплутували ребуси, навчались читати зашифровані тексти, шукали заховані предмети, розгадували сканворди. А також створювали портрети відомих детективів. А ще – знаходили необхідну літеру, щоб наприкінці виконати головне завдання: скласти назву квесту «Я – детектив!». Дорослі учасники заходу також охоче долучились до участі у вікторині «Детектив з Бейкер-стріт». З’ясувалось, що серед батьків юних читайликів багато знавців та справжніх поціновувачів творчості А.Конан Дойля.

Звичайно ж, не обійшлось без тематичної фотосесії в детективних локаціях бібліотеки. 

Всі учасники квесту та їхні родини отримали безліч позитивних емоцій, потренували логіку, пам’ять, спостережливість та бажання читати детективи і не тільки…