Головна » Година пам’яті «Вогонь війни у пам’яті людей» в бібліотеці ім. Героїв Небесної Сотні для дітей

Година пам’яті «Вогонь війни у пам’яті людей» в бібліотеці ім. Героїв Небесної Сотні для дітей

8 травня в Україні та світі вшановують пам’ять тих, хто поліг у бою, захищаючи рідну землю під час Другої світової війни.

Особливо важливим День пам’яті та перемоги над нацизмом є сьогодні, коли росіяни вже щодня атакують українські міста.

Ця сумна врочиста подія ще одна можливість пережити відчуття гордості за український народ, згадати його патріотичні подвиги у боротьбі з нацизмом. Хоч в Україні досі триває війна, ми віримо, що переможе той, хто чистий серцем і душею, хто дійсно захищає свою Батьківщину, як і 79 років тому.

З нагоди Днів пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в бібліотеці ім. Героїв Небесної Сотні для дітей відбулася година пам’яті «Вогонь війни у пам’яті людей».

Була представлена книжкова виставка «Перемога в серцях поколінь».

Читачі 4-7 класів та гості бібліотеки вшанували пам’ять полеглих тієї страшної війни. Усіх загиблих і усіх тих, хто вижив та пройшов усі кола пекла Другої світової війни. Усіх, хто загинув на фронтах і в окопах, побував у полоні і концтаборах, зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.

80 мільйонів людських життів було обірвано насиллям світового масштабу, людей усіх рас і націй, чоловіків і жінок, дітей і старих, воїнів і мирне населення.

Також, вшанували українських героїв сучасності, які сьогодні боронять рідну землю!

Бібліотека ім.Героїв Небесної Сотні для дітей запрошує всіх бажаючих ознайомитися із сумними сторінками нашої історії. 

Вивчаємо, пам’ятаємо, вшановуємо заради майбутнього.