Головна » «Герой нашого часу». Новим учасником шоу «Холостяк» став військовий Олександр «Терен» Будько

«Герой нашого часу». Новим учасником шоу «Холостяк» став військовий Олександр «Терен» Будько

Телеканал СТБ оголосив ім’я учасника нового сезону шоу «Холостяк». Ним став військовий Олександр «Терен» Будько.

Про це повідомили на інтернет-сторінці телеканалу СТБ.

«Два роки ми отримували запитання, чи повернеться на СТБ Холостяк. І чесно відповідали, що це станеться тоді, коли у нас буде справжній герой нашого часу» – розповіли в СТБ.

На сторінці телеканалу розповіли, що Олександр «Терен» Будько є військовим ветераном і громадським діячем. А також він бере участь у національній збірній Invictus Games та написав книгу «Історія впертого чоловіка».

«Адже головний Холостяк країни – це не просто успішний чоловік, готовий будувати стосунки. Це завжди той, кого українські жінки готові назвати ідеальним для себе. Сьогодні ідеальний чоловік в очах українок – це захисник, поруч з яким почуваєшся у безпеці», – наголосили на телеканалі.

Також автори шоу поділилися планами сформувати національну культуру, дружню до ветеранів та ветеранок, разом з героєм «Холостяка».

Що відомо про нового героя «Холостяка»

Олександр Терен — український захисник, ветеран російсько-української війни. Автор книги «Історія впертого чоловіка».

Народився і проживав у Рівному.

Після 24 лютого 2022 року пішов добровольцем на фронт. Став командиром взводу стрілецького батальйону під назвою «Карпатська Русь». Взяв собі позивний «Терен». Під час боїв у Харківській області втратив ноги, пройшов процес протезування.

Під час фізичної та психологічної реабілітації навчався у школі публіцистики «Голос війни», учасник проєкту «Ветерани різні. Перемога одна».