Головна » Ювілейний концерт з нагоди 50-річчя від дня заснування Дитячої школи мистецтв №5

Ювілейний концерт з нагоди 50-річчя від дня заснування Дитячої школи мистецтв №5

ДШМ №5 відсвяткувала 50-річчя від дня заснування школи
16 березня 2024 року на сцені Національної філармонії України Дитяча школа мистецтв № 5 відзначила 50-річний ювілей. Внеском у ювілейне святкування від учнів Дитячої школи мистецтв № 5 стала виставка «Кольорова рапсодія» – ретроспектива здобутків колективу художнього відділення школи за останні 3 роки. Обрані для виставки 25 учнівських робіт «прозвучали» неповторними емоціями та яскравими фарбами, як квінтесенція майстерності, творчого пошуку, натхненної роботи учнів і викладачів.

ДШМ №5 відсвяткувала 50-річчя

У графічному блоці виставки були представлені: Шевченківська тема, відображена у модернових роботах учнів Ксенії Степась та інтерпретація народної історії про козака «Мамая» від наймолодших вихованців вернісажу Юлії Підкурганної. Вишукані, витончені, емоційні та сповнені драматизму композиції виконані в класі Юлії Олегіни. Олійний живопис представляли дипломні роботи випускників Святослава Денисюка.

Дитяча школа мистецтв 5

Виставка стала чудовим обрамленням для музичних номерів, якими зустрічали гостей у фойє Філармонії і яскравою частиною грандіозного Ювілейного свята. В концертній програмі взяли участь учні музичного та хореографічного відділень, а також педагогічного колективу. Родзинкою святкового заходу став виступ вокального ансамблю «Adiemus» (викладач-Федоренко Інна, концертмейстери: Вдовиченко Ольга (фортепіано) та Еліза Вишневська  (бандура), який виконали твір «Чисте небо» (муз. і сл. І.Францескевич, переклад Т. Бекірової).

 

Відділ культури Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації щиро вітає з ювілеєм та бажає подальших успіхів.