Головна » «День європейських авторів-2024» в бібліотеці “Обрій” для дітей

«День європейських авторів-2024» в бібліотеці “Обрій” для дітей

25 березня Європа вдруге відзначає День Європейських авторів. Європейська комісія започаткувала цей день із метою підсилення інтересу до читання та відкриття всього багатства європейської літератури.

Цього року День європейських авторів відбувся в усіх 40 країнах-учасницях програми «Креативна Європа», включно з Україною.

Український інститут книги заохочував українські бібліотеки долучитися до організації та проведення різних подій у бібліотеках, присвячених європейським авторам. Метою цих подій є наближення українських читачів до книжок, а разом із тим і до бібліотек, що мають ставати культурно-літературними хабами, важливими для місцевих громад.

День європейських авторів відзначає європейську літературу та заохочує інтерес до читання. Вона надихає молоде покоління досліджувати багатство європейської літератури. Це також сприяє мовному розмаїттю в Європі. Цього дня у країнах Європи відбулися найрізноманітніші події та заходи: семінари, виставки, дискусійні клуби, зустрічі з авторами тощо.

Бібліотека “Обрій”для дітей активно долучилась до заходів в рамках цієї події. В бібліотеці було оформлено книжкову виставку «Література друзів України». На виставці було представлено літературу європейських авторів різних країн: Франції, Німеччини, Польщі, Англії, країн Балтії та інших. Біля виставки проводились огляди, літературні бесіди та бліц-вікторини за книжками.

 

Також цього дня було організовано читання вголос творів сучасних європейських письменників для наймолодших користувачів.

Слід зазначити, що Європейська комісія розробила інструмент, який зробив помітною кожну бібліотеку України, яка долучилась до події. Відтепер і бібліотека “Обрій” для дітей Оболонського району м.Києва позначена за координатами на онлайн-мапі як учасниця «Дня європейських авторів-2024».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *