Головна » “День Києва з Соняшником”. Міжнародний двотуровий фестиваль-конкурс учнівської та студентської молоді

“День Києва з Соняшником”. Міжнародний двотуровий фестиваль-конкурс учнівської та студентської молоді

“День Києва з Соняшником”. Міжнародний двотуровий фестиваль-конкурс учнівської та студентської молоді

25 травня відбувся Міжнародний двотуровий фестиваль – конкурс дитячої, учнівської, студентської творчої молоді та дорослих виконавців “Соняшник”.

Організатори цієї події – Міністерство культури України та інформаційної політики і МБФ “Соняшник”. Фестиваль відбувся в межах соціального проекту “З Києвом і для Києва” і вперше на території Оболонського району, Учасників та гостей конкурсу приймав Київський столичний університет ім.Бориса Грінченка. До дня народження Києва з’їхалися колективи та солісти всіх творчих жанрів з різних куточків України. Це були чудові два дні справжнього свята!

Яскраві і талановиті учні Дитячої школи мистецтв №5 два дні поспіль запалювали фестиваль та збирали перемоги! Гран-прі та два перших місця здобув Ансамбль танцю “Джерело” (керівниця Тетяна Нестерова) за номери: “Заснути і побачити сни”, “Лелеки”. А також зворушив глядачів хвилюючий виступ-премьера номеру “Колискова”.

Найвищі нагороди здобули учні Вокального відділу класу Diana Skurskaya. Гран-прі – Золотухін Георгій, І премія – Астафʼєва Аврора, Лутченко Тетяна, Ломач Дарʼя, ІІ премія – Рибальченко Анна, Войтух Тетяна. Також Гран-прі отримали учні Юлії Блохіної – Мирончук Валерія та Щекань Єлизавета, І премія – Нестерова Анастасія, ІІ премія – Скоропляс Ніна.

Учні Ксенії Кожевнікової примножили скарбничку нагород: Гран-прі – Олександра Демченко, Анастасія Зубенко, 1 місце – Марта Попова, Кирил Терещенко. 

Відділ культури Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації вітає творчі колективи школи із здобуттям найвищих нагород! Та бажає юним талантам подальшого натхнення і перемог!