Головна » Бібліотека імені Пчілки для дітей зустрічає друзів з Київського Ліцею Монтессорі

Бібліотека імені Пчілки для дітей зустрічає друзів з Київського Ліцею Монтессорі

18 квітня, у бібліотеці імені Пчілки для дітей відбувся літературний вечір «І розквітне весна…» з друзями з Київського Ліцею Монтессорі.

У виконанні учнів 4,5,6,7 класів звучала поезія Марії Познанської, Михайла Стельмаха, Ліни Костенко, Олени Теліги, Василя Симоненка, Павла Тичини, Лесі Українки, Тараса Шевченка, Г. Гейне «Задзвени із глибини» німецькою мовою та в перекладі Леоніда Первомайського українською мовою. Гості та читачі бібліотеки послухали авторський вірш «Уява» від пані Ліси англійською мовою.

Також звучала композиція І.С. Баха «Двоголоса інвенція» у виконанні Олександри Зайцевої. Злата зіграла на фортепіано мелодію з мультфільму «Мавка. Лісова пісня». Міра виконала «Сонату» Ромберга, а від Арсена звучали пристрасна іспанська «Малагуена» та романтичний Стінг.

Чутлива пісня «Ніч така місячна» у виконанні пана Олексія торкнула кожну струнку душі. Зворушливі пісні «Хто як не ти», «Повітряна тривога», «У мене немає дому», «Мрія», «Люди» торкнулися глибин сердець. Не дивлячись на похмуру, дощову погоду літературний вечір «І розквітне весна…» підняв настрій та надав сподівання та надію на кращі мирні часи. Пані Ольга та її талановиті учні зробили цей вечір неймовірним.