Головна » Бібліофест “Безтурботне дитинство”. Справжнє свято для маленьких оболонців до Дня захисту дітей

Бібліофест “Безтурботне дитинство”. Справжнє свято для маленьких оболонців до Дня захисту дітей

Бібліофест “Безтурботне дитинство”.

День захисту дітей – міжнародне свято, яке покликане привернути увагу громадськості до проблем дітей.

В Україні День захисту дітей щороку святкують 1 червня. Традиційно світова спільнота закликає зупинити домашнє насильство над дітьми, проводить освітні компанії для дітей, зокрема, про те, куди вони можуть звернутися в разі обмеження їх прав.

Бібліофест “Безтурботне дитинство”.

А також вчать суспільство враховувати потреби дитини. Організатори розважальних заходів у день захисту дітей влаштовують конкурси для малюків та дорослих, щоб показати: ніхто, крім дорослих, не в змозі допомогти дітям.

Бібліофест “Безтурботне дитинство”.

Відділ культури Оболонської РДА, за ініціативи депутата Київради від Оболонського району Ганни Свириденко, організували і провели справжнє свято для маленьких оболонців.

Бібліофест “Безтурботне дитинство”.

На честь цієї важливої події, в затишному просторі Дитячої бібліотеки на Пріорці та публічній бібліотеці ім.Самеда Вургуна відбулося яскраве святкування.

Бібліофест “Безтурботне дитинство”.

До заходу долучились усі бібліотеки ЦБС Оболонського району та провели майстер-класи, поєднавши розваги і розвиток. Кожна дитина отримала сувенір зроблений власноруч та посмакувала вічним на всі часи десертом – солодкою ватою.Справжнє щастя бачити безтурботних і усміхнених дітей з веселим аквагримом на личиках.

Бібліофест “Безтурботне дитинство”.

Дитяча енергія і щирість, кмітливість і старання — все це панувало в залах та на подвір’ї бібліотек. Де, доречі, запалював святковий настрій веселий Кіт, який завітав у гості та влаштував веселі пригоди. Пухнастий гість розважав малюків танцями, квестами, хороводами та різноманітними конкурсами. 

Наші маленькі українці заслуговують на безтурботне дитинство та щасливе майбутнє! Тож нехай дитячі посмішки висвітлюють нашу планету і кожен із маленьких мешканців нашої землі буде здоровим і щасливим.