Головна » Ювілейна радість: 65 років Галині Вдовиченко та її унікальні літературні світи

Ювілейна радість: 65 років Галині Вдовиченко та її унікальні літературні світи

Сьогодні, 21 червня, Галина Вдовиченко, видатна українська письменниця та журналістка, святкує своє 65-річчя. Це відома авторка численних книг для дітей та дорослих, які завоювали серця читачів в Україні та за її межами.

Серед найпопулярніших творів Галини Вдовиченко – “Мишкові Миші”, “Ліга непарних шкарпеток”, “Сова, яка хотіла стати жайворонком”, “Чорна – чорна курка”, “Котохатка”, а також улюблена серія “36 і 6 котів”. Її творчість відрізняється глибоким гумором, неповторним стилем та вмінням доторкнутися до серця кожного читача.

У 2016 році повість “36 і 6 котів” отримала відзнаку “Лиса ручка” за найсмішнішу книжку року на Книжковому Арсеналі у Києві. 2017 року письменниця була відзначена званням “Золотий письменник України”, а її книжка “Сова, яка хотіла стати жайворонком” виграла номінацію “Ілюстрована книжка року”. У 2018 році ця книга увійшла до міжнародного каталогу “Білі круки 2019”.

Сьогодні, 21 червня, Галина Вдовиченко, видатна українська письменниця та журналістка, святкує своє 65-річчя.

Сьогодні в бібліотеці ім. Героїв Небесної Сотні представили наших читачів з цікавими фактами про біографію Галини Вдовиченко та її унікальні твори. Читачі, які вже мали щастя ознайомитися з її книгами, ділилися враженнями та захопленням від її творчості.

Бібліотека ім. Героїв Небесної Сотні запрошує любителів літератури на чарівні котячі пригоди у світі Галини Вдовиченко.