7 липня 1852 року народився Науменко Володимир Павлович – український педагог, філолог, громадський діяч та журналіст.
Займався літературознавством. В нього э чимало наукових праць з історії української літератури. Були опубліковані окремі розвідки про творчість Івана Котляревського, Григорія Квітки-Основ’яненка, Тараса Шевченка, Пилипа Морачевського, Леоніда Глібова, та інших.
За останні роки було опубліковано багато таких матеріалів. Вони мали увійти до збірки “Пропілеї”.
Науменко багато зробив для віднайдення й оприлюднення архівних документів. Які пов’язані з українською історією та літературою, зокрема він розшукав і опублікував кілька автографів Тараса Шевченка.
Науменко ще займався педагогічною діяльністю, журналістикою, українською граматикою. Також фольклористикою, етногологією та політичною діяльністю. Його життя було повʼязане з Українським національним рухом.
7 липня 1904 року народився Мороз Михайло Ілліч – український галицький художник, також у діаспорі.
Академік Римської Академії святого Луки та Член Асоціації незалежних українських митців.
За весь період творчості Михайло створив близько 3000 картин. З них близько 800 ранніх малярських творів. Чимало його творів було знищено у 1952 році під час “зачистки” фондів Національного музею у Львові під керівництвом Василя Любчика. Збереглися лише ті праці, що перебували в приватних колекціях. Значний мистецький спадок вдова передала Українському музею у Нью-Йорку.
Його картини: “Космацький водоспад”, “Над річкою”, “Розцвілий сад при дорозі”, “Фінал осені. Ріка Делівар”. Також “Портрет Митрополита Андрея Шептицького. Молитва”, “Рожі на синьому тлі” та багато інших.
7 липня 1927 року народився Гавриленко Григорій Іванович – український радянський художник, член Спілки радянських художників України з 1960 року.
Представник українського авангардного мистецтва та шістдесятник.
Працював у галузях станкового живопису, станкової і книжкової графіки, створював портрети та пейзажі.
Серед його робіт (живопис): “Без назви”, “Дві жінки у природі”, “Пляж” та “Образ дівчини”.
Графіка: “Нащо мені чорні брови”, “Плавай, плавай. лебедонько…”.
Оформив понад 30 книжок, серед яких: “В їжаковім вітряку”, збірка народних казок “Зачарована підкова”, “Кобзар”, 5-ти томне зібрання творів Семена Скляренка та інші.