В цей день 59 рік життя відзначає Попадюк Василь Васильович – український скрипаль, якого називають «українським Паганіні», піаніст, засновник гурту «PapaDuke».
Піаніст, композитор, Заслужений артист України (2009). Засновник гурту PapaDuke з яким гастролює по всьому світу, граючи музику у стилях етно, латіно, джаз. Вміє грати на 15 музичних інструментах, а кожен з музикантів гурту теж грає на кількох музичних інструментах. Концерти віртуоза проходять 150-200 разів на рік, збираючи численну аудиторію.
З 1997 року живе і працює у м. Торонто (Канада). Проте, Василь Попадюк залишився українцем і репрезентує мистецьку Україну. У репертуар гурту PapaDuke завжди включені твори українських композиторів або власні. Зарубіжні партнери та іншомовні слухачі завжди знають, що він українець, яку б музику не виконував. На всіх його афішах написано: «Український скрипаль-віртуоз».
В цей день своє 50-річчя відзначає Одуденко Владислав Володимирович – український художник-постановник театру і кіно.
Лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка 2021 року за фільм «Атлантида». Народився 16 січня 1975 року у Києві. У 1991– 1994 роках навчався в Художній школі імені Тараса Шевченка. У 2000 році закінчив Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури (театрально-декораційне відділення живописного факультету). З 2003 року — член Національної спілки художників України.
У 2009 році за рекомендацією Міжнародної конфедерації спілок художників, стажувався в Cite internationale Des arts (Городок мистецтв, Франція, Париж). 2010 року — номінований на премію «Телетріумф» — художник-постановник телевізійного фільму/серіалу, за фільм «Паршиві вівці». З 2016 року — член Європейської Кіноакадемії. З 2017 року — член Української Кіноакадемії.
В цей день своє 75-річчя відзначає Скицюк Олена Іванівна – українська художниця.
Закінчила Львівський державний інститут прикладного та декоративного мистецтва. У 1979 році разом з батьками Марфою Тимченко та Іваном Скицюком розписала стіни магазину іграшок «Казка» у Києві. Результати цієї праці дуже високо оцінювали мистецтвознавці, розписи магазину були добре відомі кільком поколінням киян. На початку 2000-х років пропонувалося в приміщенні магазину створити музей або студію декоративного розпису. Але у 2002 році магазин було викуплено комерційною фірмою і після реконструкції розписи зникли. На щастя – вони не були остаточно знищені, під час реконструкції стіни були закриті гіпсокартоном. З 2017 року почалася реставрація цих розписів.
В цей день своє 63-річчя відзначає Юріна Людмила Єгорівна – українська композиторка, членкиня Національної спілки композиторів України.
Народилася у м. Узин на Київщині. Закінчила Київське музичне училище ім. Р. М. Глієра за фахом «фортепіано». Київську державну консерваторію ім. П. І. Чайковського за фахом «композиція».
Відвідувала майстер-курси західноєвропейських композиторів та виконавців. У 2011 році стажувалася у Стенфордському Університеті (США), у Центрі комп’ютерних досліджень музики та акустики.
У 1997 році була артистичним директором фестивалю сучасного українського мистецтва «Мета-Арт». З 1995 року викладає на кафедрі композиції у Національній музичній академії України.
У 1999 році була композитором-резидентом флейтового майстер-курсу в Райнсберзькій музичній Академії (Німеччина). Читала лекції за запрошенням у Райнсберзькій музичній Академії, Штутгартській вищій школі музики.