Головна » Святкуємо день Державності та Хрещення Русі на Почайні

Святкуємо день Державності та Хрещення Русі на Почайні

Хрещення Руси

Саме на легендарній річці Почайна князь Володимир хрестив Київську Русь-Україну. Активісти та громада Оболоні відроджують її після багатовікової московської навали та забуття. 

Цілий день 14 липня (а також зранку 15 липня) ми святкуємо день Державності та день Хрещення Русі на Почайні. Головна подія свята – відкриття скульптурної композиції “Тризуб”.

Також, на гостей свята чекають співи козацько-стрілецьких та повстанських пісень від хору “Гомен”, яскраві масові хороводи від “КолоГрай”, творчі, оздоровчі, реабілітаційні, психологічні практики та майстер-класи для дорослих і дітей від бібліотек Оболонського району.

Саме на легендарній річці Почайна, князь Володимир хрестив Київську Русь-Україну. Зараз ми її відроджуємо після багатовікової московської навали та забуття. 

Для дітлахів готуємо велику безкоштовну розважальну програму: патріотичні майстер-класи, катання на конях та каяках, водні розваги (велика водяна гірка “Шатл”), веселі аніматори, подарунки. Ввечері пригощаємо кулішом і водимо коло Перемоги біля вогнища. 

Козацько-стрілецькі пісні та КолоГрай на святі дня Державності та Хрещення Руси

Чекаємо вас на Почайні, де є наше місце сили.

Коли? 

14 липня з 10:00 до 21:00

15 липня – освячення води Йорданського озера священством ПЦУ 

Де?

Поруч із метро Почайна на березі озера Йорданського зі сторони проспекту Степана Бандери.

Найближча адреса: вул. Йорданська, 1.

Вхід вільний. Благодійність на користь 244 батальйону ЗСУ. 

Укриття: станція метро Почайна. На заході присутні рятувальники КП Плесо та поліція.